pondělí 5. ledna 2015

Za NEOČKOVÁNÍ POKUTA až 3.000.000?!!!

Dnes jsem se na facebookových stránkách pod názvem  Rozalio o.s. dočetl toto:

8.1.2015 bude zdravotní výbor projednávat důležitou věc. A tou je návrh změny zákona o veřejném zdraví. Zásadní jsou tyto navrhované změny:
- organizátorům škol v přírodě, táborů a dalších zotavovacích akcí hrozí pokuta 100.000 za přijetí neočkovaného dítěte

- mateřským školám, provozovatelům dětských skupin hrozí pokuta 500.000 za přijetí neočkovaného dítěte
- lékařům hrozí pokuta až 3.000.000 za neočkování dítěte a až 2.000.000 za nesdělení informací o očkování svých svých pacientů.Pokud je tomu tak a informace je pravdivou, tak to si nějak nedovedu představit. Nechápu, jak vůbec může něco takového někoho napadnou? Vždyť jsme přece označování za druh HOMO SAPIENS SAPIENS. Možná, že se bude jednat o vyjímku a osobu s diagnózou psychopatismu, jak formuluje a popisuje z lékařského hlediska stav podobných pacientů MUDr. Jan Hnízdil, ale i přes to mě to připadá jako ze špatného snu. Pokud by takovýto naprostý nesmysl byl opravdu na světle Světa, či se snad ještě nedejbože dostal do stádia projednávání jakéhokoliv výboru, nechápu potom, kam až půjdou další kroky a sankce pro lidí, kteří mají podobným způsobem co do činění s tímto končícím systémem takzvané demokracie a svobody!

Každý lékař, možná i rodič za neočkované dítě dostane pokutu v miliónech korun a možná bude ještě stíhán i jinak! Možná se budeme brzo setkávat na ulicích se spoustou bezdomovců, kteří na dotaz, jak se tam dostali budou smutně odpovídat, že jen odmítli očkovat své dítě. Nebo že neočkované děcko přijali na nějaký dětský tábor, nebo snad, že jen jakožto lékaři "nenabonzovali" za něco úřadům své malé, či velké pacienty?
http://greenlife-nepz.blogspot.cz/

Možná, že bychom lidem, kteří mají s podobnými nápady na sankce a omezování naší svobody mohli iniciativně navrhnout, že ten, kdo nebude jejich mnohdy absolutně nesmyslné zákony a vyhlášky dodržovat, tak ho prostě zavřeme do klece, nebo rovnou zastřelíme! Vždyť i přes to, že láska je u všech živých tvorů stejně intenzivní, zvířatům to také tak činíme! Bereme mláďatům mámy, nebo obráceně a to v obludných rozměrech. A proč? Protože prostě chceme a vůbec nedbáme na vesmírné zákony, či zákony zdejší přírody a nutnosti její udržitelnosti ve své nádherné a přirozené divokosti. Jsme přece HOMO SAPIENS SAPIENS, máme své zákony, pušky, tanky a hlavně: EKONOMICKÉ ZÁJMY!!! Pořád se všude píše o přelidnění, tak proč ne? Třeba se takovýto úžasný nápad tam nahoře někde chytne, začnou ho projednávat v nějakých svých výborech a začne se konečně něco dít! 

Protože dít se opravdu asi začne až tehdy, kdy lidé nebudou mít co ztratit ze svých movitých statků, na kterých systémovými podprahovými prostředky hojně podporováni velmi lpí, nebo jim bude chtít někdo sáhnout na jejich život. Potom se asi teprve restartuje v lidech zadupaný pud sebezáchovy a touhy po opravdovém životě a ozve se konečně hlas jejich duší volající po opravdové svobodě a hodnotách v souladu s nimi samými a tudíž i s Matkou Zemí.

Ale lidé drazí! Ti, o kterých je řeč už zlikvidovali
 skoro celou divokou přírodu, zvířata a už nemají kam, tak i nám všem denně sahají na naše životy! Látkami v očkovacích sérech, výbornými chemickými hnojivy na polích a plodinách, chemickými postřiky, chutnými přídavnými látkami v denně námi konzumovaných potravinách a přitom to není vůbec potřeba!!! Tak co? Co my s tím? To vše se děje jenom proto, že to tolerujeme! Necháme se tudíž šikanovat za to, že se nyní nechceme očkovat, nebo zanedlouho třeba za to, že budeme odmítat jíst jídlo, o kterém víme, že nám vysloveně škodí? Kde jsou hranice? Kdo je stanoví?


....... tímto ponechám všem prostor k zamyšlení.

Žádné komentáře:

Okomentovat