pondělí 9. března 2015

NAPÍCHEJTE DO SEBE JEDY, MY VÁS POTOM ODŠKODNÍME!

Byli jsme se dne 9.3. 2015 s manželkou podívat na demonstraci za svobodu očkování, protože již také považujeme snahy našich mocných za příliš opovážlivé, až nechutné. Osobně musím říci, že jsem měl pocit z vystoupení pana ministra Němečka, který tam dorazil na pár minut ze své vyhřáté kanceláře, že protože on by nechtěl dávat své děti do školky, či školy s neočkovanými dětmi, tak musí celá země své děti naočkovat!!! A je asi prakticky jedno, zda bude pár stovek, či tisíce případů, kdy tyto očkované děti budou zásluhou tohoto aktu do konce svých životů nenávratně postiženy. Pro pana ministra je to však všechno dokonce tak jednoduché, že v takovém případě vezme peníze státu, tudíž nás, daňových poplatníků a nějak takové rodiče poškozených dětí finančně odškodní :D 

Jsem ve škole někdy chyběl  a tuto rovnici nějak opravdu nepobírám: 

1) Nařídím pod nemalými postihy lidem, aby do dětí cpali prokazatelně jedovaté látky, které jejich zdraví dle mnoha odborných studií a dokonce již celosvětových výzkumů poškozují.
2) Vyberu od "svých poddaných" prachy na daních a pokud se náhodou někdo ozve, komu očkování zničí život, tak mu něco z těch peněz odloupnu, aby mlčel a byl rád, že je rád! 

Co za tím je? Tomu se říká demokracie, svoboda a odpovědnost? 

Arogantní a demagogické vystoupení, které dnes pro mě předvedl pan Němeček mě více jen utvrzuje v tom, že jde především o velký byznys, nikoliv o zdraví dětí a lidí, kteří v tom pro mocné hrají již jen zdroj peněz a otravný hmyz, který překáží dobrým obchodům na vysoké úrovni, pokud reptají. Nepomohly mu ani naučené fráze z parlamentu a schovávání se za masku demokracie, svobody projevu a názoru. Bylo to už tak průhledné, že se smály i přítomné malé děti :D 

Po těchto frázích však naskočil opět pragmatismus a řeč o tom, že stát má právo nařizovat ....... To mě však nějak nesedí, protože si myslím, že stát jsme my občané, nikoliv organizace několika lidí, které jsme do těchto funkcí ať chtěně, či nechtěně dosadili. Ale takový už je tento systém shnilý, že takovéto věci umožňuje a Stát je vlastně oddělená složka mocných od samotných lidí! 

Vlastně sám nevím, komu by mělo pár psychicky narušených lidí vlastně cokoliv nařizovat, ale já jsem svobodná a odpovědná bytost sama za sebe a ani stát, ani nikdo jiný mě nemá právo nařizovat vůbec nic. Tím více v oblastech, které prokazatelně poškozují můj život! Tím nikterak nepopírám svou plnou odpovědnost za svůj život, své okolí a své činy.

Každý člověk i s minimálním rozhledem na internetu ví, že již existuje toliko odborných posudků, toliko důkazů o propojenosti celého systému na plán mocných, včele s Billem Gatesem a záměru snížení lidské populace s možností si na tom ještě přivydělat nějakou tu pětku formou napojení lidí již v útlém věku na "dodávky dobrot" od farmaceutických společností, že není možné, aby politici již snad dokázali toto celé ještě před širokou veřejností utajit a neustále hrát tu "hru na vlky a poslušné ovečky". Jsem sám zvědav, jak dlouho to ještě lidé budou ochotni hrát a budou v rolích oveček v ohrádkách s elektrickým ohradníkem.

My už jsme s manželkou shodou všech našich životních situací mimo tento plot a musím všem zodpovědně říci, že je tu daleko svobodněji a lépe se tu dýchá :D Tak co, lidičky, půjdete to také ozkoušet? Myslím, že až to zkusíte, zpátky se už nikdy vrátit nebudete chtít. Hlavně se nebojte změn, protože je tady opravdu dobře! 

3 komentáře:

  1. Už se nechcem nikdy vracet, tam, kde nám bylo mizerně ;) :D

    OdpovědětVymazat
  2. Na té demonstraci jsem také byla. A protože jsem byla v kontaktu PŘED NÍ s některými z lidí, kteří ji organizovali, nebo s těmi, kdo přislíbili účast..musím smutně říci, že i někteří z účastníků se nakonec chovali poněkud zdrženlivě k tématu, které je nad slunce jasnější: Stát nás systematicky otravuje! Podle průzkumů jsme jediná země, která má očkování povinné! Žádná okolní země to takto nemá! Já sama jsem už také mimo "plot" očkování dětí, mám ale vnučku. A už i její rodiče - můj starší syn a jeho žena pochopili a sdílejí články, které se škodlivosti očkování týkají. Jak s tím naložit dál...všichni se nakonec budou muset rozhodnout: převezmou odpovědnost za zdraví svých dětí? Anebo podlehnou systému a budou se muset dívat, jak jim jejich děti chřadnou před očima. Otázka pro každého extra...

    OdpovědětVymazat