neděle 4. ledna 2015

Řešíš píčoviny, protože sleduješ a čteš sračky!
Čas se neustále zrychluje a je dobré vybírat, čemu se člověk chce opravdu věnovat. My už televizi více než 5 let nemáme, klasické zprávy nečteme a děláme z 99% jen to, co si srdce žádá a baví nás. To co čteme, a to co nás denně ovlivňuje si vědomě vybíráme a nepouštíme k sobě nic, co považujeme za systémový balast. Zajímá nás hlavně Matka Země, jak jí můžeme pomoci a tím pomoci i sami sobě. Ono je to vzájemně tak velmi úzce provázané, takže se to dá říci i takto:


"Chceme pomoci sami sobě a tím pomoci Matce Zemi!"


Proto nás oslovují takové zprávy, příspěvky a projekty, které se věnují ochraně Matky Země, divoké přírody a živých tvorů. Pokud máte také k přírodě blízko a cítíte úzkou propojenost, pojďte s námi. My se do níže popsaných projektů zapojili osobně, nikoliv jen slovně! Odkazy s možnosti zapojení se a alespoň tak trochu pomoci Matce Zemi v projektu Green Life, jakožto dobrovolníci zde v ČR i na Sumatře nejdete na novém blogu: http://greenlife-nepz.blogspot.com.* klikni na obrázek pro přesměrování
Oficiální stránky projektu: www.pralesdetem.cz 
Výchovně vzdělávací projekt pro školy: www.nepz.cz
Výchovně vzdělávací projekt pro mateřské školy: NEPZ 2015 i v mateřských školách
* klikni na obrázek pro přesměrování


Projekt Green Life má nyní do 30.1.2015 otevřenou speciální sbírku na odkup a záchranu dalších 5ti hektarů deštného pralesa: 


* klikni na obrázek pro přesměrování
A co vy? Budete dále sledovat systémový balast v televizi, poslouchat klasické zprávy nebo si vědomě vyberete to, co pomůže Vám samotným a tím i Matce Zemi?

Přeji krásný den všem dobrým lidem 

Žádné komentáře:

Okomentovat