sobota 30. prosince 2017

Duše čaje 2018 - Nová vize setkávání

Nová "inspirativní prožitková setkávání" právě pro ty, kteří hledají, a hlavně někde uvnitř cítí potřebu změny ve svém životě a nevědí, jak na to. Nevědí, jak změny dosáhnout skrze zažité denní povinnosti, strachy, obavy a stereotypy, které máme až na vyjímky všichni hluboko pod kůží, ve své buněčné paměti. 

- Jak rozpoznat, objevovat a léčit své vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory, destruktivní buněčné vzpomínky, které nám mnohdy brání v prožívání radostného a šťastného života? 
- Jak zakomponovávat nabyté informace skrze prožitky do denního života? 

To a mnoho dalšího bude součástí těchto inspirativních prožitkových setkávání, která budou vedena v duchu osobního poznání, že jediný, kdo nás samé může vyléčit na všech úrovních, jsme vždy jen my sami. Že my sami můžeme, a máme tu moc změnit úplně celý Svět, jen skrze nás samé. To, že se můžeme i v tomto systému stát plně svobodnými bytostmi, ruku v ruce s převzetím odpovědnosti sami za sebe, a tím i za celý Svět. Pište nám svá osobní témata, která byste rádi začali řešit, či už řešíte. Uskutečníme na tato témata postupně společná setkání. Těšíme se na Vás :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat