sobota 21. března 2020

STARÝ SVĚT SE ZASTAVIL. VLAK SE ROZJEL 🙏💎🙏

STARÝ SVĚT SE ZASTAVIL. VLAK SE ROZJEL 🙏💎🙏

Ve svém životě můžeme přečíst spoustu knih. Vidět spoustu filmů, shlédnout nespočet zajímavých videí. Ale nic není nad osobní zážitek, ať už tento probíhá v jakékoli části či hloubce našeho vědomí.

Jednou jsem byl probuzen brzo ráno, když byla ještě tma jakousi energií. Tato energie byla velmi příjemná. Velmi oblažující, byla z ní cítit milost a přitom obrovská síla. Byla hluboká noc, velká tma, hrobové ticho. Přesto všechno bylo viděno a slyšeno něco, čemu jsem v tu chvíli nerozuměl. 

Vlak se rozjel a již nelze tak úplně vyskočit. Pojďme v tomto vlaku do absolutního klidu.Sedněme si ve svém kupé. Dojděme si do jídelního vozu a dejme si něco dobrého. 
Dívejme se po kraji. Smějme se uvnitř sebe. Usmívejme se na všechny své bližní. 

Další zastávka je až za delší čas. Využijme tuto cestu, jelikož tato cesta vede do našeho nejbližšího cíle. Do středu našeho Srdce 💗. 

Tam bude další zastávka. Bude to zastávka, kde mnozí z nás budou vnímat, že tam ještě nebyli. Tak to však není. Stačí jít v tichosti za svou mysl a "VZPOMENOUT SI". Dovolit si to znovu "vidět a ucítit", že jsme odtud nikdy neodešli.

Budeme se rozhlížet. Navnimávat. Snažit se zjistit, kde to vůbec jsme. To je však zbytečné. Touto cestou se vlakem výše popsaným dostáváme do okamžiku TADY a TEĎ.  

Minulost se stává pouhou minulostí. Knihou ve které můžeme číst bez opětovného negativního prožívání toho co čteme. A budoucnost je tvořena našimi sny aktivované touhou našeho 💗 Srdce.

Na určité úrovni, jakoby něco klaplo. Zaplo. Při pohledu skrze naše oči se zdá, že je všechno stejné. Jen to, co je vnímáno je úplně jiné. Jiné a nové. Vše prolíná klid, který sami nevíme, kde se bere. Vše prolíná vnímání ticha i když stojíme na hlučné ulici. 

Vše se zastavilo ve svém plynutí a vše plyne dále. Bod zvratu. Bod ticha. Bod nové startovní čáry. Startovní čáry odkud není cesta skrze závod. Není už s kým, či s čím závodit. Není už kam spěchat. 

Milý příteli. Není už co hledat! Není už kam utíkat! Neexistuje ani lepší, ani horší. Nic není ani dále, ani blíže. Vše je jen tady a teď! Já Jsem Ty a Ty jsi Já.  JÁ JSEM ....  

.... a najednou je v okamžiku tomto slyšeno .....

"Jsem kdo jsem už věky věků. Chválit je mě zbytečné, odsuzovat malicherné a uctívat dětinské. "

Miluji Vás všechny 🙏. Děkuji 🙏💗. 

Silný Bobr - JSEM na Cestě Životem skrze Srdce  💗 k Otci.

Žádné komentáře:

Okomentovat